Od 31 grudnia są “nowe” tablice ogłoszeń

Odsluchaj artykuł
Print Friendly, PDF & Email

Urząd Gminy w Rzekuniu w ostatni dzień starego roku postanowił sprezentować mieszkańcom Czarnowca “nowe” stare tablice ogłoszeniowe, które ustawione były w pięciu lokalizacjach wioski. Stare tablice wyremontowano, a w zasadzie wymieniono wszystkie na nowe płyty OSB, które zostały dodatkowo zabezpieczone przed działaniem warunków atmosferycznych.

Dotychczasowe pięć tablic pozostało w niezmienionej lokalizacji: przy świetlicy, przy ul. Jodłowej, przy szosie goworowskiej, przy ul. Działkowej oraz przy ul. Słonecznej. Dodatkowo na wniosek Sołtysa Marka Karczewskiego ustawiono dwie nowe tablice przy ulicy Sosnowej i ulicy Lazurowej.

W Czarnowcu ustawionych jest obecnie siedem tablic ogłoszeniowych, które mamy nadzieję będą cieszyły się powodzeniem wśród czytelników – mieszkańców podczas długich wycieczek pieszych przez cały rok.

Niebawem na tablicach pojawią się dodatkowe oznaczenia. Zachęcamy jednocześnie do zawieszania lokalnych ogłoszeń typu: kupię/sprzedam, oddam pieska, zatrudnię do koszenia trawy lub do odśnieżenia posesji (jakieś abstrakcyjne ogłoszenie 😉 itp… do tego one służą.

2 komentarze do “Od 31 grudnia są “nowe” tablice ogłoszeń”

Dodaj komentarz

Ułatwienia dostępności

Zaloguj się

Zarejestruj się

Reset hasła

Wpisz nazwę użytkownika lub adres e-mail, a otrzymasz e-mail z odnośnikiem do ustawienia nowego hasła.