Przodownicy

Print Friendly, PDF & Email

Prezentujemy ludzi Czarnowca lub ludzi zasłużonych dla Czarnowca, którzy według kapituły (sołtysa) zasługują na tytuł

PRZODOWNIK CZARNOWCA

Synonimy dla słowa “przodownik”:
arcymistrz, as, cudowne dziecko, czempion, czołowy przedstawiciel, demon, fenomen, figura, geniusz, gwiazda, indywidualność, koryfeusz, król, luminarz, mistrz, mocarz, nestor, orzeł, osobistość, prominent, prymus, rekordzista, sława, tuz, tytan, wedeta, wielki człowiek, wielkość, wirtuoz, znakomitość, zwycięzca, arbiter, augur, brzytwa, debeściak, klasyk, mistrz nad mistrze, pierwszy wśród mistrzów, wyrocznia, alfa i omega, autorytet, fachman, fachowiec, fachura, idol, omnibus, spec, specjalista, wzór, zawodowiec, zdolniacha, bonza, dostojnik, dygnitarz, fisza, gruba ryba, gwiazdor, lepszy gość, oficjel, panisko, persona, plutokrata, potentat, supergwiazda, supergwiazdor, szycha, szyszka, VIP, ważniak, wysoko postawiona osoba, lider.

Nie do wszystkich bohaterów rubryki będzie pasował każdy wymieniony synonim, ale większość z tych zalet, za które chcę nagradzać ludzi działających na rzecz naszego sołectwa.

Marek Karczewski – Sołtys


2022.09.23
1. Krzysztof Chojnowski – za zaangażowanie w działalność na rzecz Czarnowca i wsparcie finansowe wydarzeń w Sołectwie, w roku 2022.


2022.09.23
2. Ewelina i Przemysław Rykowscy – za sponsoring podczas uroczystości Czarnowca oraz zaangażowanie przy organizacji wydarzeń w Sołectwie, w roku 2022.


2021.04.21
Eugeniusz Łępicki (1956-2021
) – pośmiertnie na ręce małżonki Teresy Łępickiej, która przejęła funkcję Gospodyni Świetlicy po małżonku. Eugeniusz Łępicki za ogromne zaangażowanie na rzecz świetlicy wiejskiej i wydarzeń czarnowieckich od powstania budynku w 1972 roku.


2020.09.04
Jacek Pawłowski za wielkie zaangażowanie w tworzeniu rubryki “historia Czarnowca” na stronie domowej Czarnowiec.pl


2020.01.31
Teresa Łępicka za bezinteresowny wkład na rzecz świetlicy wiejskiej oraz zaangażowanie podczas wydarzeń sołeckich w roku 2019.

Ułatwienia dostępności

Zaloguj się

Zarejestruj się

Reset hasła

Wpisz nazwę użytkownika lub adres e-mail, a otrzymasz e-mail z odnośnikiem do ustawienia nowego hasła.