Na Zaborzu zjeżdżali na “ByleCzym”

Szesnastu śmiałków zgłosiło się do II Zjazdu na ByleCzym. W niedzielę 16 lutego 2020r. o godzinie 12:00 na górce u Państwa Chełstowskich w Czarnowcu, na Zaborzu rozpoczął się kolejny zjazd. Tym razem bez pokrywy śnieżnej ale za to na rekordowych odległościach. W ubiegłym roku po śniegu, zwycięzcy udało się osiągnąć odległość 55,10m, a dziś bez pokrywy śnieżnej zwycięzca dojechał do 58,40 metra! Zwyciężczyni wśród kobiet dojechała do 56. metra!

Łatwiej na kółkach, ciekawiej na śniegu? I tak i tak było bardzo śmiesznie 🙂 Uczestnicy bawili się znakomicie, bo oprócz odwagi trzeba było wykazać się sprytem i techniką pokonywania zjazdu. Specjalne bolidy na dzisiejszy zjazd przygotowali: Marek Karczewski, Norbert Siemiątkowski i Jacek Banasik. Na tych trzech pojazdach mogli zjeżdżać wszyscy. Najlepszym bolidem okazała się konstrukcja Pana Norberta, na której wszyscy zwycięzcy bili kolejne rekordy.

Dla wszystkich uczestników Sołtys przygotował ognisko i kiełbaski. Najlepsi zjazdowcy wśród kobiet i mężczyzn otrzymali również puchary i dyplomy. Wszystkie dzieci otrzymały rzeczowe nagrody pocieszenia i dyplomy.

Mistrzynią zjazdu na ByleCzym została Bogumiła Dzwonkowska, a Mistrzem 2020 Zenon Dzwonkowski!

Dziękujemy wszystkim za przybycie i znakomitą zabawę.
Z tego miejsca dziękuję za pomoc w organizacji:
Norbert Siemiątkowski, Daniel Dziekoński, Marek Wróblewski
Dziękuję Pani Annie Chełstowskiej za udostępnienie stoku 🙂
Dziękuję portalowi moja-ostroleka.pl za relację foto i video.
Marek Karczewski Sołtys Czarnowca

Relacja i zdjęcia na portalu moja-ostroleka.pl
OFICJALNE WYNIKI
Foto: Marek Karczewski, Krzysztof Chojnowski

Print Friendly, PDF & Email

2 komentarze do “Na Zaborzu zjeżdżali na “ByleCzym””

  1. Vitamin hapı kilo aldırır mı? Bilinenin aksine, vitaminler kilo aldırmaz.
    Nedeni şu: Vitaminler kalori içermeyen “mikro besin unsurları”dır.
    Görevleri yiyip içerken kazandığınız besinlerin ve bedeninizdeki bazı metabolik süreçlerin daha düzgün, düzenli ve sorunsuz çalışmasını sağlamaktır.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz