Mistrzostwa Czarnowca w Piłce Nożnej za nami.

Relacja i wyniki z I Mistrzostw Czarnowca w Piłce Nożnej
Czarnowiec, 4.07.2020r.
Boisko ul. Topolowa

W pierwszym, historycznym Turnieju o Puchar Sołtysa Czarnowca Marka Karczewskiego wzięło udział 5 drużyn. W turnieju mogli grać wyłącznie mieszkańcy Czarnowca.

Do turnieju zgłosiły się drużyny:

  1. Sosnowa I
  2. Sosnowa II
  3. Turkusowa
  4. Dębowa
  5. Działkowa

Drużyny zostały skonstułowane z mieszkańców kilku ulic, a na boisku grano w składach 4+1.
System rozgrywek ustalono tak aby rywalizacja zweryfikowała wszystkie drużyny podczas starć “każdy z każdym”.
Do rozegrania było 10 spotkań.

Gry rozpoczęły się już od godz. 11:00 i trwały nieprzerwanie do godz. 16:00. Mecze rozgrywano na boisku przy ul. Topolowej w Czarnowcu – gruncie prywatnym Państwa Sylwi i Krzysztofa Gorzębów.

Po każdym spotkaniu w tabeli wyników zachodziły zmiany i aż do ostatniego meczu nie był wyłoniony zwycięzca.
Dopiero po ostatnim gwizdku sędziego głównego Pana Michała Mulawki z ul. Działkowej można było ogłosić sukces drużyny, która wystąpiła pod nazwą “SOSNOWA II”. W drużynie grali zawodnicy z ulic: Jodłowej, Świerkowej i Sosnowej. Zagrali w składzie: Artur Laskowski-kapitan, Igor Piersa, Szymon Piasta, Michał Sendrowski, Marek Sendrowski, Tomasz Piasta, Mariusz Sendrowski.

WYNIKI MECZÓW:

  1. Sosnowa I – Sosnowa II – 4:6
  2. Turkusowa – Dębowa – 7:1
  3. Działkowa – Sosnowa II – 4:4
  4. Sosnowa I – Turkusowa – 1:5
  5. Działkowa – Dębowa – 2:1
  6. Sosnowa II – Turkusowa – 4:3
  7. Działkowa – Turkusowa – 1:7
  8. Dębowa – Sosnowa I – 1:5
  9. Działkowa – Ssnowa I – 3:8
  10. Dębowa – Sosnowa II – 2:9

KLASYFIKACJA KOŃCOWA:

  1. Sosnowa II – 10pkt.,
  2. Turkusowa – 9pkt.,
  3. Sosnowa I – 6pkt.,
  4. Działkowa – 4pkt.,
  5. Dębowa- 0pkt.

SKŁADY DRUŻYN:

“SOSNOWA II”

  1. Igor Piersa – Sosnowa
  2. Szymon Piasta – Sosnowa
  3. Artur Laskowski – Jodłowa – kapitan
  4. Michał Sendrowski – Świerkowa
  5. Marek Sendrowski – Świerkowa
  6. Tomasz Piasta – Sosnowa
  7. Mariusz Sendrowski – Świerkowa

“TURKUSOWA”

  1. Mateusz Bałdyga – Turkusowa
  2. Marcin Zaręba – Turkusowa
  3. Marcin Wróblewski – Leśna
  4. Daniel Dziekoński – 2550W
  5. Mariusz Siemiński – 2550W – kapitan
  6. Mateusz Aftyka – Turkusowa

“SOSNOWA I”

  1. Grzegorz Waszczak – Sosnowa
  2. Jakub Waszczak – Sosnowa
  3. Tomasz Wierzbowski – Sosnowa
  4. Jacek Laskowski – Jodłowa
  5. Kacper Laskowski Jodłowa – kapitan

“DZIAŁKOWA”

  1. Krzysztof Orłowski – Działkowa
  2. Andrzej Karol Fidura – Działkowa
  3. Aleksander Mulawka – Działkowa
  4. Michał Mulawka – Działkowa – kapitan
  5. Filip Mulawka – Działkowa
  6. Mariusz Gawrysiak – Działkowa
  7. Marcin Gawrysiak – Działkowa

“DĘBOWA”

  1. Mariusz Andrzejczyk – Brzozowa
  2. Kornelia Andrzejczyk – Brzozowa
  3. Marcin Mierzejewski – Brzozowa
  4. Maciej Mierzejewski – Brzozowa
  5. Artur Krzynówek – Dębowa
  6. Katarzyna Krzynówek – Dębowa
  7. Łukasz Traczyk – Dębowa
  8. Cezary Grono – Dębowa
  9. Emil Bednarczyk – Dębowa – kapitan
  10. Krzysztof Gąsiorowski –
  11. Katarzyna Mierzejewska – Brzozowa

Puchary, dyplomy, nagrody rzeczowe i tytuły czekały na:

  • trzy najlepsze drużyny,
  • najlepszego bramkarza,
  • najbardziej bramkostrzelnego zawodnika,
  • najlepszego zawodnika,
  • najmłodszego zawodnika.

Puchary ufundował Pan Emil Bednarczyk

  • najlepszy bramkarz – MATEUSZ BAŁDYGA,
  • najlepszy strzelec – SZYMON PIASTA (12br.)
  • najmłodszy zawodnik – ALEKSANDER MULAWKA (2010r.)
    Puchar i nagroda rzeczowa ufundowana przez Wójta Gminy Rzekuń Bartosza Podolaka trafiła do najlepszego zawodnika Mistrzostw DANIELA DZIEKOŃSKIEGO (10br.) – nagrodę wręczyła asystentka wójta Pani Emilia Rogalska z ul. Jesionowej.

Po dekoracji pucharowej odbyło się wręczenie nagród rzeczowych ufundowanych przez Panów Krzysztofa Chojnowskiego, Artura Laskowskiego i Marcina Wróblewskiego dla zawodniczek i zawodników biorących udział w turnieju.
Dodatkowo nagrodzono upominkami trzy panie, które wyszły na boisko walczyć ramię w ramię z męskimi drużynami 🙂 Kornelia Andrzejczyk, Katarzyna Krzynówek, Katarzyna Mierzejewska.

Z tego miejsca dziękuję serdecznie za pomoc wszystkim osobom, które przyczyniły się do organizacji pierwszej edycji Mistrzostw Sołectwa Czarnowiec w Piłce Nożnej!
Emil Bednarczyk, Krzysztof Chojnowski, Marcin Wróblewski, Mariusz Siemiński, Daniel Dziekoński, Rafał Kaczmarczyk, Andrzej Guberski.
Dziękuję szczególnie Pani Aldonie Grono – Przewodniczącej Rady Sołeckiej za znakomite prowadzenie Biura Zawodów i ewidencję wyników.
Dziękuję sędziemu głównemu Panu Michałowi Mulawce za podyktowanie właściwego werdyktu w każdym meczu.
Katering: Małgorzata Karczewska, Monika Sendrowska.
Pomoc medyczna: Edyta Święcicka.
foto: Krzysztof Chojnowski, Marek Karczewski
Wspólne podziękowania składamy dla Państwa Sylwii i Krzysztofa Gorzębów za udostępnienie boiska!
SPONSORZY ZAWODÓW:
– Dach-Met Czarnowiec
– moja-Ostroleka.pl
– Marcin Wróblewski
– Marek Karczewski

DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM ZAWODNIKOM ZA WALKĘ I KIBICOM ZA ŻYWIOŁOWY DOPING!

Marek Karczewski
Sołtys

ps. po dekoracji rozpalono ognisko dla wszystkich mieszkańców, usmażono kiełbaski, a integracja przy dobrej muzyce trwała do późnych godzin wieczornych 😉

SOSNOWA II
SOSNOWA I
DĘBOWA
DZIAŁKOWA
TURKUSOWA
kibice 🙂
Print Friendly, PDF & Email

3 komentarze do “Mistrzostwa Czarnowca w Piłce Nożnej za nami.”

  1. Turkish vintage olarak adlandırılan yeşilçamın klasiklerinden, en ünlü kadınlar
    var. Minnettar oldukları kız arkadaşlarına sürpriz hediyeler götürecek.
    Bunun başını çeken sakso izle mantığı, erotik türk dizilerinden bile
    daha güzel. Çünkü burada yırtılması beklenen bir
    kızlık zarı var ki, buda üyeliksiz ve şifresiz olarak yayınlanacak.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz