Mistrzostwa Czarnowca w Piłce Nożnej za nami.

Print Friendly, PDF & Email

Relacja i wyniki z I Mistrzostw Czarnowca w Piłce Nożnej
Czarnowiec, 4.07.2020r.
Boisko ul. Topolowa

W pierwszym, historycznym Turnieju o Puchar Sołtysa Czarnowca Marka Karczewskiego wzięło udział 5 drużyn. W turnieju mogli grać wyłącznie mieszkańcy Czarnowca.

Do turnieju zgłosiły się drużyny:

  1. Sosnowa I
  2. Sosnowa II
  3. Turkusowa
  4. Dębowa
  5. Działkowa

Drużyny zostały skonstułowane z mieszkańców kilku ulic, a na boisku grano w składach 4+1.
System rozgrywek ustalono tak aby rywalizacja zweryfikowała wszystkie drużyny podczas starć “każdy z każdym”.
Do rozegrania było 10 spotkań.

Gry rozpoczęły się już od godz. 11:00 i trwały nieprzerwanie do godz. 16:00. Mecze rozgrywano na boisku przy ul. Topolowej w Czarnowcu – gruncie prywatnym Państwa Sylwi i Krzysztofa Gorzębów.

Po każdym spotkaniu w tabeli wyników zachodziły zmiany i aż do ostatniego meczu nie był wyłoniony zwycięzca.
Dopiero po ostatnim gwizdku sędziego głównego Pana Michała Mulawki z ul. Działkowej można było ogłosić sukces drużyny, która wystąpiła pod nazwą “SOSNOWA II”. W drużynie grali zawodnicy z ulic: Jodłowej, Świerkowej i Sosnowej. Zagrali w składzie: Artur Laskowski-kapitan, Igor Piersa, Szymon Piasta, Michał Sendrowski, Marek Sendrowski, Tomasz Piasta, Mariusz Sendrowski.

WYNIKI MECZÓW:

  1. Sosnowa I – Sosnowa II – 4:6
  2. Turkusowa – Dębowa – 7:1
  3. Działkowa – Sosnowa II – 4:4
  4. Sosnowa I – Turkusowa – 1:5
  5. Działkowa – Dębowa – 2:1
  6. Sosnowa II – Turkusowa – 4:3
  7. Działkowa – Turkusowa – 1:7
  8. Dębowa – Sosnowa I – 1:5
  9. Działkowa – Ssnowa I – 3:8
  10. Dębowa – Sosnowa II – 2:9

KLASYFIKACJA KOŃCOWA:

  1. Sosnowa II – 10pkt.,
  2. Turkusowa – 9pkt.,
  3. Sosnowa I – 6pkt.,
  4. Działkowa – 4pkt.,
  5. Dębowa- 0pkt.

SKŁADY DRUŻYN:

“SOSNOWA II”

  1. Igor Piersa – Sosnowa
  2. Szymon Piasta – Sosnowa
  3. Artur Laskowski – Jodłowa – kapitan
  4. Michał Sendrowski – Świerkowa
  5. Marek Sendrowski – Świerkowa
  6. Tomasz Piasta – Sosnowa
  7. Mariusz Sendrowski – Świerkowa

“TURKUSOWA”

  1. Mateusz Bałdyga – Turkusowa
  2. Marcin Zaręba – Turkusowa
  3. Marcin Wróblewski – Leśna
  4. Daniel Dziekoński – 2550W
  5. Mariusz Siemiński – 2550W – kapitan
  6. Mateusz Aftyka – Turkusowa

“SOSNOWA I”

  1. Grzegorz Waszczak – Sosnowa
  2. Jakub Waszczak – Sosnowa
  3. Tomasz Wierzbowski – Sosnowa
  4. Jacek Laskowski – Jodłowa
  5. Kacper Laskowski Jodłowa – kapitan

“DZIAŁKOWA”

  1. Krzysztof Orłowski – Działkowa
  2. Andrzej Karol Fidura – Działkowa
  3. Aleksander Mulawka – Działkowa
  4. Michał Mulawka – Działkowa – kapitan
  5. Filip Mulawka – Działkowa
  6. Mariusz Gawrysiak – Działkowa
  7. Marcin Gawrysiak – Działkowa

“DĘBOWA”

  1. Mariusz Andrzejczyk – Brzozowa
  2. Kornelia Andrzejczyk – Brzozowa
  3. Marcin Mierzejewski – Brzozowa
  4. Maciej Mierzejewski – Brzozowa
  5. Artur Krzynówek – Dębowa
  6. Katarzyna Krzynówek – Dębowa
  7. Łukasz Traczyk – Dębowa
  8. Cezary Grono – Dębowa
  9. Emil Bednarczyk – Dębowa – kapitan
  10. Krzysztof Gąsiorowski –
  11. Katarzyna Mierzejewska – Brzozowa

Puchary, dyplomy, nagrody rzeczowe i tytuły czekały na:

  • trzy najlepsze drużyny,
  • najlepszego bramkarza,
  • najbardziej bramkostrzelnego zawodnika,
  • najlepszego zawodnika,
  • najmłodszego zawodnika.

Puchary ufundował Pan Emil Bednarczyk

  • najlepszy bramkarz – MATEUSZ BAŁDYGA,
  • najlepszy strzelec – SZYMON PIASTA (12br.)
  • najmłodszy zawodnik – ALEKSANDER MULAWKA (2010r.)
    Puchar i nagroda rzeczowa ufundowana przez Wójta Gminy Rzekuń Bartosza Podolaka trafiła do najlepszego zawodnika Mistrzostw DANIELA DZIEKOŃSKIEGO (10br.) – nagrodę wręczyła asystentka wójta Pani Emilia Rogalska z ul. Jesionowej.

Po dekoracji pucharowej odbyło się wręczenie nagród rzeczowych ufundowanych przez Panów Krzysztofa Chojnowskiego, Artura Laskowskiego i Marcina Wróblewskiego dla zawodniczek i zawodników biorących udział w turnieju.
Dodatkowo nagrodzono upominkami trzy panie, które wyszły na boisko walczyć ramię w ramię z męskimi drużynami 🙂 Kornelia Andrzejczyk, Katarzyna Krzynówek, Katarzyna Mierzejewska.

Z tego miejsca dziękuję serdecznie za pomoc wszystkim osobom, które przyczyniły się do organizacji pierwszej edycji Mistrzostw Sołectwa Czarnowiec w Piłce Nożnej!
Emil Bednarczyk, Krzysztof Chojnowski, Marcin Wróblewski, Mariusz Siemiński, Daniel Dziekoński, Rafał Kaczmarczyk, Andrzej Guberski.
Dziękuję szczególnie Pani Aldonie Grono – Przewodniczącej Rady Sołeckiej za znakomite prowadzenie Biura Zawodów i ewidencję wyników.
Dziękuję sędziemu głównemu Panu Michałowi Mulawce za podyktowanie właściwego werdyktu w każdym meczu.
Katering: Małgorzata Karczewska, Monika Sendrowska.
Pomoc medyczna: Edyta Święcicka.
foto: Krzysztof Chojnowski, Marek Karczewski
Wspólne podziękowania składamy dla Państwa Sylwii i Krzysztofa Gorzębów za udostępnienie boiska!
SPONSORZY ZAWODÓW:
– Dach-Met Czarnowiec
– moja-Ostroleka.pl
– Marcin Wróblewski
– Marek Karczewski

DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM ZAWODNIKOM ZA WALKĘ I KIBICOM ZA ŻYWIOŁOWY DOPING!

Marek Karczewski
Sołtys

ps. po dekoracji rozpalono ognisko dla wszystkich mieszkańców, usmażono kiełbaski, a integracja przy dobrej muzyce trwała do późnych godzin wieczornych 😉

SOSNOWA II
SOSNOWA I
DĘBOWA
DZIAŁKOWA
TURKUSOWA
kibice 🙂

1 komentarz do wpisu “Mistrzostwa Czarnowca w Piłce Nożnej za nami.”

Możliwość komentowania jest wyłączona.