Kiedy śmieci? Bezpłatna aplikacja.

Odsluchaj artykuł
Print Friendly, PDF & Email

Od dziś można już korzystać z bezpłatnej aplikacji, która przypomni nam o odbiorze śmieci.
Dla mieszkańców Czarnowca oraz wszystkich sołectw Gminy Rzekuń aktualny harmonogram uzupełnili Panowie: Artur Krzynówek i Piotr Daszewski.
Aplikacja została zaprojektowana i wykonana między innymi przez Pana Artura Krzynówka – mieszkańca Czarnowca przy współpracy z Panem Piotrem Daszewskim z Różana.
Jest własnością firmy FX Systems Piotr Daszewski.
W przypadku pytań bądź uwag prosimy o kontakt: kontakt@kiedysmieci.info
Zapraszamy do korzystania

Co mówią twórcy o aplikacji:
Aplikacja “Kiedy śmieci” została stworzona przez firmę FX Systems Piotr Daszewski z Różana we współpracy z firmą Dataprocess Artur Krzynówek z Czarnowca. Instalacja i użytkowanie aplikacji jest bezpłatne i nie zawiera żadnych reklam. Kiedy Śmieci to ogólnopolska aplikacja udostępniająca harmonogramy odbioru odpadów. Umożliwia otrzymywanie powiadomień o odbiorach śmieci, a wyprzedzenie można ustawić w zakresie od 1 do 5 dni. Można również ustalić godzinę otrzymywanego powiadomienia. Jeśli ktoś z mieszkańców używa kompostownika można wyłączyć powiadomienia o odpadach biodegradowalnych. Odbiór śmieci już nigdy Cię nie zaskoczy. Ilość miejscowości i ich harmonogramów dostępnych w aplikacji systematycznie będzie wzrastać. Aktualnie z Kiedy Śmieci może korzystać każdy mieszkaniec gminy Rzekuń, Różan, Olszewo-Borki, Goworowo, Miastkowo, Sypniewo. Aplikacja jest w fazie rozwojowej i należy spodziewać się dość częstych aktualizacji które wprowadzać będą dodatkowe funkcjonalności i ulepszenia.

/AK/

Nowoczesna i bezpieczna technologia

Aplikacja jest anonimowa, nie zbieramy żadnych danych. Jedyne co przekazujesz to miejscowość, dla której chcesz otrzymywać powiadomienia.

Brak konieczności drukowania harmonogramów

Nie trzeba już drukować harmonogramów, ani jako gmina ani jako jej mieszkaniec. Aktualny harmonogram będzie zawsze pod ręką w telefonie.

Nigdy nie zapomnisz wystawić odpowiedniego kosza

Otrzymasz powiadomienie o konieczności wystawienia odpowiedniego kosza. Sam zdecydujesz na ile wcześniej chcesz otrzymywać powiadomienia.

Informacje o aplikacji kiedysmieci.info
Bezpośredni link do pobrania aplikacji

Dodaj komentarz

Ułatwienia dostępności

Zaloguj się

Zarejestruj się

Reset hasła

Wpisz nazwę użytkownika lub adres e-mail, a otrzymasz e-mail z odnośnikiem do ustawienia nowego hasła.