Podziękowania za Dziką Różę i inne…

Odsluchaj artykuł
Print Friendly, PDF & Email

Podziękowania za Dziką Różę i inne…

Szybko zareagował Zakład Obsługi Gminy na zgłoszenie sołtysa w dniu 29 września 2023 r. odnośnie zaśmiecenia odcinka leśnego przy ulicy Dzikiej Róży.
Dziękujemy serdecznie władzom i pracownikom ZOG za doprowadzenie poboczy do stanu “przyjemnego”. Teraz można będzie z rozkoszą spacerować przez jesienny czysty las.
Dzikiej Róży uprzątnięto z zalegających śmieci ale pozostała jeszcze w tym samym ciągu ulica Łączna, która również jest zaśmiecona.
Czekamy z nadzieją na uprzątnięcie również tego odcinka ruchliwej drogi.
Dziękujemy za dobrą robotę poprawiającą wizerunek okolicy.

Lustro drogowe na Działkowej

Dnia 29 września pracownicy Zakładu Obsługi Gminy ustawili również w Czarnowcu przy ulicy Działkowej lustro zakupione z Funduszu Sołeckiego 2021 roku!
Montaż lustra trwał bardzo długo – w 2022 roku wspólna komisja ustaliła montaż dwóch zakupionych luster. Jedno przy Działkowej drugie przy Złotej.
Dotychczas zamontowano tylko to przy Działkowej, jednak z zastrzeżeniami Zarządu działkowców, bo podczas ustaleń komisji wyznaczono inne miejsce montażu tegoż. Ustawienie lustra na tym zakręcie jest zasadne ale ZOG powinien jeszcze skorygować jego montaż na podstawie ustaleń komisji.
Na lustro przy ulicy Złotej nadal czekamy. Możliwe, że montaż jest już w trakcie?

Żwirówka podsypana

W ciągu ulicy Jodłowej Zakład Obsługi Gminy wyrównał materiałem sypkim najbardziej dziurawe podłoże na odcinku 80 metrów.
Z informacji urzędników i władz wiemy, że ulica Jodłowa została już zgłoszona do projektowania budowy nawierzchni bitumicznej. To czy i kiedy zostanie zaprojektowana jej budowa na tę chwilę nie wiemy.
Dziękujemy za prace poprawiające estetykę naszego sołectwa.

Sołtys

Ułatwienia dostępności

Zaloguj się

Zarejestruj się

Reset hasła

Wpisz nazwę użytkownika lub adres e-mail, a otrzymasz e-mail z odnośnikiem do ustawienia nowego hasła.