Majowy Rodzinny Rajd Rowerowy przez Czarnowiec

Odsluchaj artykuł
Print Friendly, PDF & Email

Sołtys Czarnowca, prezes Klubu Kolarskiego 24h, menedżer sportu w Miejskim Zarządzie Obiektów Sportowo – Turystycznych i Infrastrktury Technicznej w Ostrołęce jako organizator Rajdu Marek Karczewski poprowadził przez Czarnowiec ponad stu sympatyków dwóch kółek.
Majowy Rodzinny Rajd Rowerowy zorganizowany przez naszego sołtysa 2 maja 2019r. z okazji Dnia Flagi Narodowej miał swój bieg przez naszą wioskę.
Niesprzyjająca aura nie zniechęciła uczestników i nawet pięcioletnie dzieci zdecydowały się na udział w tym trudnym dla Nich Rajdzie. Natomiast najstarszym uczestnikiem był urodzony w 1943 roku stały bywalec imprez rowertowych.
Impreza została przeprowadzona pod patronatem Prezydenta Miasta Ostrołęki Łukasza Kulika.
Uczestnicy pokonali ponad 27 km trasę przez Dzbenin, Czarnowiec, Drwęcz, Zamość, Troszyn, Grucele, Zabiele i dotarli do Zielonego Zakątka w Susku Starym.

Po drodze pod Urzędem Gminy w Rzekuniu nastąpił krótki postój podczas którego niespodziankę dla uczestników przygotował wójt Bartosz Podolak, który rozdał wszystkim wodę i pamiątkowe gadżety. Kolejny krótki postój dla całego peletonu jeszcze w Troszynie i ostatnie kilometry pod wiatr do Suska Starego.

Na miejscu w Zielonym Zakątku dla wszystkich uczestników rajdu czekał grill i gorący kompot, a dzieci i młodzież, które zdecydowały się na udział w wydarzeniu, otrzymały nagrody ufundowane przez Prezydenta Miasta Ostrołęki Łukasza Kulika.

W Rajdzie 2 maja 2019r. wzięli udział również mieszkańcy Czarnowca: państwo Dzwonkowscy, Michniewicz, Piersa i sołtys 🙂

Czekamy na kolejne wydarzenia w naszym sołectwie i zapraszamy do aktywnego udziału mieszkańców Czarnowca.

foto: MZOSTIIT

Galeria zdjęć z rajdu

Dodaj komentarz

Ułatwienia dostępności

Zaloguj

Zarejestruj się

Reset hasła

Wpisz nazwę użytkownika lub adres e-mail, a otrzymasz e-mail z odnośnikiem do ustawienia nowego hasła.