“TEAM Czarnow(b)iec” w fazach testu

Odsluchaj artykuł
Print Friendly, PDF & Email

Ostrzegamy, że obrazek tytułowy zawiera lokowanie produktu z 2009 roku!

Sympatycy zdrowego stylu życia, których wielu mieszka także w Czarnowcu proszeni są o kontakt w sprawie skonstruowania nieformalnej grupy biegowej pod nazwą “Czarnow(b)iec” lub inną zaproponowaną w komentarzu.

Naszymi ulicami i bezdrożami lasów państwowych biega codziennie kilkanaście osób (mieszkańców Czarnowca). Wielu dorosłych już ludzi zauważa w tej dyscyplinie odskocznię od codziennych obowiązków ale także korzyści zdrowotnych.

22 czerwca 2019r. na I Rzekuńska Wieczorna Szybka Dycha mieliśmy również reprezentanta naszej wioski – Pana Jacka Pawłowskiego, który na dystansie 10 km osiągnął czas 00:54,50.

Najbliższy bieg w okolicy Czarnowca (3km od wioski) odbędzie się już 8 września 2019r. na stacji Ostrołęka przy Skwerze Kolejarza. IV Bieg Kolejarza na dystansie 3km lub 3km marsz z kijkami Nordic Walking.

Na bieg można się już rejestrować TU

Chętne osoby – biegacze i kijkarze NW, które chciałyby reprezentować naszą miejscowość w identycznych koszulkach proszone są o kontakt z sołtysem. Marek Karczewski 533-613-913

Dla “młodszych” mieszkańców Czarnowca pragniemy przypomnieć, że kiedyś, dawno, dawno temu 🙂 odbywały się biegi w Czarnowcu. Wystarczy wpisać w wyszukiwarce strony to.com.pl frazę “bieg Czarnowiec” i otrzymamy wynik: https://to.com.pl/wyszukiwanie/bieg+Czarnowiec,s.html

Zapraszamy i polecamy Bieg Kolejarza w teamie Czarnow(b)iec

Zdjęcie tytułowe to plakat biegu z 2009 roku – kto biega do tej pory? – kto wspiera biegaczy do dziś?

1 komentarz do ““TEAM Czarnow(b)iec” w fazach testu”

Dodaj komentarz

Ułatwienia dostępności

Zaloguj się

Zarejestruj się

Reset hasła

Wpisz nazwę użytkownika lub adres e-mail, a otrzymasz e-mail z odnośnikiem do ustawienia nowego hasła.