Na razie mała ale może kiedyś urośnie

Odsluchaj artykuł
Print Friendly, PDF & Email

Dnia 21 grudnia 2019 roku na propozycję sołtysa o przywiezienie i posadzenie symbolicznego drzewka przed Świetlicą Wiejską zareagowało dwie osoby.

Drzewko zostało wykopane z plantacji państwa Kananowiczów w Czarnowcu przy ul. Działkowej. Może nie jest w chwili obecnej potężne lecz właśnie z tą myślą zostało wybrane aby posadzenie go dawało nadzieję, że się przyjmie na naszym placu wiejskim i w kolejnych latach będziemy je ubierać coraz piękniej.

Sołtys zakupił światełka biało czerwone lecz tych czerwonych trochę zabrakło w magazynie :). Jeśli ktokolwiek z mieszkańców “zdobędzie” czerwoną barwę światełek ozdobnych to bardzo będziemy wdzięczni za dostarczenie lub nawet przyjmiemy te światełka nieodpłatnie.

Dziś już od godziny czternastej rozbłysły na choince biało czerwone światełka i będą świecić jeśli natura pozwoli do Święta Trzech Króli (6 stycznia 2020).

Jest jeszcze możliwość dostarczenia biało czerwonych bombek do ozdobienia naszego świerku. Przyjmujemy wyłącznie białe i czerwone ozdoby!

Dziękuję serdecznie za pomoc w pracach Pani Teresie Łępickiej z Rady Sołeckiej i Panu Zenonowi Dzwonkowskiemu z Rady Świetlicy, podziękowania składam również Panu Piotrowi Mierzejewskiemu.

Dziękujemy serdecznie Państwu Kananowicz za podarowanie drzewka 🙂

Sołtys Marek Karczewski

Ułatwienia dostępności

Zaloguj się

Zarejestruj się

Reset hasła

Wpisz nazwę użytkownika lub adres e-mail, a otrzymasz e-mail z odnośnikiem do ustawienia nowego hasła.