Udaremniona (częściowo) próba wywozu śmieci do Czarnowca.

Odsluchaj artykuł
Print Friendly, PDF & Email

20 lipca 2020r.
W poniedziałkowy wieczór ok. godz. dwudziestej od strony miejscowości Tobolice na ulicy Jodłowej pojawił się samochód osobowy z przyczepką załadowaną śmieciami, których właściciel chciał się szybko pozbyć. Prawdopodobnie nie był to jego pierwszy kurs, bo w miejscu (przy Jodłowej w lasku) odnaleziono później identyczny materiał, który chciał zrzucić z przyczepki. Spłoszony przez mieszkańców przemieścił się do lasku przy ul. Dzikiej Róży lecz tam również spacerowali mieszkańcy. Następnie twierdząc, że zabłądził zatrzymał się przed wjazdem na nieutwardzoną część ulicy Leśnej. Później “zaginął” gdzieś na szosie goworowskiej. Możliwe, że wrócił do domu aby powiedzieć małżonce żeby już go do Czarnowca ze śmieciami nie wysyłała lub odwiedził las państwowy.
Zdjęcie śmieci i numeru rejestracyjnego posiadamy i już możemy uczulić mieszkańców aby bacznie przyglądali się pojazdowi z ulubionymi przez właściciela “piątkami” – początek to WOS.

Wczorajsza próba zrzutu została już zgłoszona na portalu KRAJOWA MAPA ZAGROŻEŃ BEZPIECZEŃSTWA.

W razie stwierdzenia naruszeń bezpieczeństwa apelujemy do Państwa o jak najszybsze zgłaszanie do naszego Dzielnicowego Pana Sławomira Matlaka nr 696-497-159, 29 760-14-91 lub na KRAJOWEJ MAPIE ZAGROŻEŃ BEZPIECZEŃSTWA.

Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa to interaktywne narzędzie, dzięki któremu można zapoznać się z najważniejszymi informacjami dotyczącymi bezpieczeństwa i zagrożeń w danej lokalizacji. Mapa pomaga również wskazać miejsca, na które lokalne służby powinny zwrócić szczególną uwagę. Policja weryfikuje sygnały o zagrożeniach, a jeśli informacje okażą się prawdziwe, podejmuje odpowiednie działania.

/SC/

Ułatwienia dostępności

Zaloguj się

Zarejestruj się

Reset hasła

Wpisz nazwę użytkownika lub adres e-mail, a otrzymasz e-mail z odnośnikiem do ustawienia nowego hasła.