Życzenia świąteczne 2020

Odsluchaj artykuł
Print Friendly, PDF & Email

Drodzy mieszkańcy.

Nadszedł właśnie kolejny piękny i wyczekiwany okres, okres Świąt Bożego Narodzenia.
W tym wyjątkowym czasie pomimo naszej ogromnej radości pozostaje jednak niepewność o nasze zdrowie i zdrowie naszych najbliższych.
Pandemia spowodowana koronawirusem panującym na całym świecie pokrzyżowała miliony zamierzeń w naszych rodzinach i firmach, które są naszymi żywicielami.
Odwołała wiele uroczystości rodzinnych, sportowych, państwowych i kościelnych. Wirus spowodował śmierć wielu naszych kolegów, znajomych, sąsiadów oraz najbliższych osób z rodziny.
Szalejący wirus nie pozwala nawet na wielomiesięczne spotkania z osobami bliskimi naszemu sercu.

Pragnieniem naszym jest spotkać się w tak pięknych świątecznych dniach z rodzicami, dziadkami, wnukami, bliższą i dalszą rodziną. Jednak to wszystko w tym roku może być trudne do zrealizowania.
Musimy z całą mocą wierzyć, że te trudne dla wszystkich czasy szybko przeminą i miłość do bliźnich będziemy mogli okazać w spotkaniach osobistych – nie tylko online przez dostępne obecnie cuda techniki.

Usiądźmy do stołu wigilijnego i wspominajmy najbliższych, których z nami nie może być w tych pięknych choć trudnych dniach.

W Dzień Bożego Narodzenia, życzę wszystkim mieszkańcom i sympatykom Czarnowca oraz Ich rodzinom dużo wytrwałości i ogromu nadziei, że już niedługo powróci normalność.
Do życzeń dołączam również aby spełniły się Wasze marzenia i mikołaj przyniósł pod choinkę trafiony prezent 🙂

Świętujmy w gronie rodzinnym – pozostańmy w domach!

Sołtys Czarnowca Marek Karczewski
oraz Rada Sołecka i Rada Świetlicy.

Dodaj komentarz

Ułatwienia dostępności

Zaloguj się

Zarejestruj się

Reset hasła

Wpisz nazwę użytkownika lub adres e-mail, a otrzymasz e-mail z odnośnikiem do ustawienia nowego hasła.