Telefon do sołtysa

Odsluchaj artykuł
Print Friendly, PDF & Email

Telefon do sołtysa

Zwracam się do Państwa z serdeczną prośbą o podanie swojego nr telefonu.
Bywają sytuacje służby publicznej (sołtysa) gdy wypada, bądź zachodzi konieczność zatelefonowania do Państwa.

Jeszcze nie wszystkie posesje zdążyły się uzbroić w skrzynkę oddawczą. Nie wszystkie posiadają dzwonek i stojąc pod zamkniętą bramą w żaden sposób nie idzie Państwa poinformować, że sołtys stoi pod bramą 🙂
Pewnym rozwiązaniem może być zaopatrzenie się w “awizo” lecz tam gdzie nie ma skrzynki oddawczej również nie będzie możliwości pozostawienia kartki.

Na kilku posesjach bezpieczeństwa strzegą groźne psy – od tego one są, ale w takich przypadkach również nie jestem w stanie do Państwa zatelefonować, bo brak numeru 🙁

Dla chętnych mieszkańców (to nie jest obowiązek!) proponuję podesłać do mnie SMS`a o treści: “Imię i Nazwisko, ulica, nr domu”

Telefon do sołtysa – 533 613 913
Można również poprzez messenger`a facebook.com/marek.karczewski.752

Dziękuję
Marek Karczewski

ps. przypomnę również Państwu o zasadzie zapraszania znajomych/rodziny do zamkniętej grupy fejsbukowej “mieszkańcy sołectwa Czarnowiec”.
Nie zapraszamy nikogo, kto nie jest mieszkańcem Czarnowca!
Jeśli zapraszacie kogoś kto ma wpisane w polu “miejscowość” BERLIN, POLSKA, WĘGORZEWO, a mieszka w Czarnowcu, to proszę o informację, że to jednak mieszkaniec Czarnowca.
Nowi mieszkańcy sprowadzają się do naszego sołectwa, zmieniają nazwiska z powodu zamążpójścia, bądź nie zmieniają ale mieszkają już na stałe z “Janem Kowalskim” itd.
Proszę w każdym przypadku napisać do mnie: “panie sołtysie obok mnie wprowadziła się sąsiadka Małgosia – zaprosiłam Ją do grupy…” Lub coś podobnego.
WYŁĄCZNIE MIESZKAŃCY CZARNOWCA!

MK

Dodaj komentarz

Ułatwienia dostępności

Zaloguj się

Zarejestruj się

Reset hasła

Wpisz nazwę użytkownika lub adres e-mail, a otrzymasz e-mail z odnośnikiem do ustawienia nowego hasła.