2. Czarnowieckie Slajdowisko za nami (zdjęcia)

Odsluchaj artykuł
Print Friendly, PDF & Email

2. Czarnowieckie Slajdowisko za nami

Slajdowisko odbyło się w międzynarodowym składzie.

Uczestnicy opowiadali o przygodach, które spotkały ich podczas tegorocznych wakacji, o swoich przeżyciach w trakcie wypoczynku. W tym roku tematem przewodnim opowieści był rower i jego miejsce w przestrzeni miejskiej oraz wiejskiej.
Mogliśmy obejrzeć i wysłuchać ciekawych opowieści podróżników. Zaprezentowano również zdjęcia mieszkańców, które podesłali do ogłoszonego na początku wakacji konkursu.

Swoje wrażenia związane z rowerem na wakacjach przedstawili i opowiedzieli o prezentowanych na dużym ekranie obrazach: Marek Karczewski, Jacek Pawłowski, Jolanta Gąska.
Inne prace (zdjęcia), które zaprezentowano były autorstwa: Pijącego_mleko, Krzysztofa Chojnowskiego, Edyty Chełstowskiej, Oleny Konstantinowej, Mariusza Siemińskiego, Mariusza Zajkowskiego.

Slajdowisko zaczęło się o godz. 18:00, w czwartek 14 września 2023 r. w budynku świetlicy wiejskiej przy ul. Dzikiej Róży 2.

A tak opisał slajdowisko jeden z prelegentów:

“To się musiało tak skończyć.
Zostałem dyplomowanym (patrz: dyplom) społecznym prelegentem w zakresie rowerów w przestrzeni miejskiej. Stało się to na slajdowisku w przestrzeni wiejskiej.
Na co dzień i od święta fotografuję sobie różne rowerowe motywy w publicznych miejscach, co jest zajęciem równie odlotowym jak pasja tych biegaczy co biegając fotografowali okolice, w filmie “Yes Man” – jednej z moich ulubionych komedii.
No i dziś udało mi się paroma ujęciami podzielić na naszym wiejskim slajdowisku w Czarnowiec. Mam nadzieję, że była to prezentacja co najmniej tak wbijająca w ścianę jak ten rower w San Berillo w Katanii. Drugie zdjęcie pochodzi z osady Góry Glebowskie w gminie Kadzidło w powiecie ostrołęckim.

Jacek Pawłowski

W trakcie slajdowiska na stoliku kawowym widzieliśmy ciasta własnych wypieków, słodycze, napoje.

Dziękuję serdecznie wszystkim za obecność na 2. Czarnowieckim Slajdowisku

Marek Karczewski

Ułatwienia dostępności

Zaloguj się

Zarejestruj się

Reset hasła

Wpisz nazwę użytkownika lub adres e-mail, a otrzymasz e-mail z odnośnikiem do ustawienia nowego hasła.