Kto i na jakiej podstawie zmienił tabliczkę?

Odsluchaj artykuł
Print Friendly, PDF & Email

Kto i na jakiej podstawie zmienił tabliczkę?

“W związku ze sprawą, która ma swój bieg na początku 2020 roku zwracam się z prośbą o udostępnienie (w formie skanów PDF) kompletu dokumentów dotyczących ustawienia znaku B-2 przy ulicy Leśnej w Czarnowcu.

Dnia 20 kwietnia 2020 r. mieszkańcy Czarnowca złożyli rękami sołtysa papierowy wniosek (petycję) z podpisami o ustawienie w pasie drogi gminnej (ul. Leśnej) znaku B-1. W trakcie zwołanej komisji na dzień 16.07.2020 r., uczestniczyli w niej: funkcjonariusze policji z KMP w Ostrołęce, sołtys, kierownik Zakładu Obsługi Gminy i pracownica Urzędu Gminy w Rzekuniu. Komisja ustaliła, że zasadnym będzie ustawienie znaku B-2 i zamieszczenie tabliczki pod znakiem z treścią odnotowaną w protokole. Protokół ze spotkania zgodnie podpisali wszyscy uczestnicy komisji.

Jakiś czas od ustawienia znaku z tabliczką (znak ustawiono dnia 25.08.2020 r.) ktoś, na czyjś wniosek zmienił tabliczkę z niekorzystną treścią dla właścicieli gruntów i mieszkańców Czarnowca.

Od wielu już miesięcy jeden z mieszkańców domaga się zamiany tabliczki, bądź demontażu znaku, bo nie może w myśl tych powyższych oznaczeń wjechać na quadzie i motocyklu na własne działki….”

W drodze do dostępu, do informacji publicznych czekamy na kopie dokumentów z gminy…
Pismo w tej sprawie zostało wysłane do wójta dnia 11 marca 2024 r.

Sołtys

Ułatwienia dostępności

Zaloguj się

Zarejestruj się

Reset hasła

Wpisz nazwę użytkownika lub adres e-mail, a otrzymasz e-mail z odnośnikiem do ustawienia nowego hasła.